KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4605148
nr 460 5148
Gravyr
1800-tal, Iohannes Richter, "Venedig" (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 2 april 2007
kl 16:23:48
750 kr
350 kr
450 kr
600 kr
750 kr
900 kr
850 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr